028 33787916

ارتباط با ما

فروشگاه رنگی کالا در تاریخ ۲۷ آبان ۱۴۰۰ با هدف ارائه و رساندن کالاهای باکیفیت به دست مصرف کننده با کمترین هزینه و سود راه اندازی شد. هدف رنگی کالا رساندن اجناس و کالاهای باکیفیت ایرانی و خارجی با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت در بازار به دست مشریان و مصرف کنندگان عزیز در هر جای ایران می باشد.

 

در رنگی کالا تمامی اجناس با قیمت منصفانه ارائه می شوند.

 

سایت های فروشگاهی زیادی در اینترنت وجود دارند و هر کدام طبق تعرفه ها و سیاست های خاص خود  محصولات خود را به فروش می رسانند ، اما ما هدفمان  از تاسیس رنگی کالا ، ارائه کالای  باکیفیت و کاربردی با ارزان ترین قیمت (عمدتاً زیر ۱۰۰ هزار تومان) است. بنابراین گران نخرید.

 

همچنین بسیاری از کالاهایی که در فروشگاه موجود می باشند ، جزو کارهای هنری و دستی خانم ها و آقایان هنرمند ایرانی می باشد که در منزل خود خلاقیت های خود را شکوفا می کنند و رنگی کالا وظیفه فروش و رساندن کارها را به دست مشتریان دارد. در این پروسه مطمئن باشید محصولات ما با بهترین کیفیت و قیمت نسبت به محصولات بازار و فروشگاه های اینترنتی دیگر می باشد.

 

سایر محصولات رنگی کالا از تولیدی های باکیفیت داخلی و بازارچه های مرزی بصورت باسلیقه توسط تیم کارشناس محصول  ما گردآوری می شوند. که همین مورد کالاهای موجود در رنگی کالا را خاص می نماید.

 

پروسه ارسال کالا با بالاترین دقت و بهترین بسته بندی انجام می شود. و همچنین رویه های برگشت کالا در صورت ناراضی بودن مشتری ، به سریع ترین شکل ممکن انجام خواهد شد.

 

تیم پشتیبانی رنگی کالا در ۷ روز هفته بصورت ۲۴ ساعته ، پذیرای صدای گرم شما عزیزان می باشد و می توانید سوالات ، انتقادات و پیشنهادت خود را با ما در میان بگذارید.

اشتراک گذاری
خانه سبد خرید پروفایل